Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
DSCN3115.JPG
2 300 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:R515525
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:30 m2
Datum vložení:2. července 2018
Datum aktualizace:18. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej bytu 1+kk, 30m ve skeletovém domě z roku 2001, do kterého stačí nastěhovat pouze nábytek a můžete bydlet.
Jedná se byt bezbarierový byt v přízemí domu s výtahem.
Pokoj je situován s výhledem do klidné ulice na kraji sídliště Velká Ohrada a v docházkové vzdálenosti jedné minuty nalezneme autobusové zastávky MHD. V blízkosti domu nalezneme maximální občanskou vybavenost školy , školky , restaurace ,fit centrum , market a mnoho jiných atributů dnešní doby , které pramení z historie této lokality a krátkou procházkou se dostaneme do Prokopského údolí.V obou pokojích jsou plovoucí podlahy, kuchyňský kout je vybaven novou linkou s veškerými spotřebiči , koupelna s toaletou jsou vystavěny ve velice krásném a kvalitním standardu. Vzhledem k těmto atributům a vzhledem i k velice příznivé ceně, doporučujeme tento byt ke koupi.

Základní údaje

ID nemovitosti
R515525
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
30m2
Užitná plocha
30m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Robert
Lukáš Robert
Zobrazit
kontakt
REALITY5

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde