Sousedé
(1/12)
Fotka 4
2 150 000 Kč
Poznámka k ceně: SLEVA Cena včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:2927
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:29 m2
Datum aktualizace:1. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 1+kk, Joštova ulice, Jihlava Jedná se konkrétně o přízemní bytovou jednotku, která je po kompletní rekonstrukci. Podlahová plocha činí 29 m2. K bytu náleží malá místnost v chodbě, kde je k dispozici přívod vody a odpad a lze zde tedy umístit například pračku. Vytápění zajišťují plynové wawky, ohřev vody a topení v koupelně je na elektřinu. Internet je zavedený, TV funguje přes internet. V bytě je k dispozici kuchyňská linka vč. elektrického sporáku. Společně s bytem je možné užívat také společnou zahrádku, kde je k dispozici altánek s lavicemi a krbem. V domě je k dispozici také kolárna a kůlna na zmíněné zahradě. Byt je připraven k nastěhování. Jedná se o příjemné bydlení u centra města. Byt je vhodný také jako investiční k pronájmu. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Základní údaje

ID nemovitosti
2927
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
29m2
Užitná plocha
29m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Florián
Zdeněk Florián
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé