Sousedé
(1/9)
2 700 000 Kč
ID nemovitosti:15375
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:40 m2
Datum aktualizace:6. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 1+kk, o celkové rozloze 40 m2 v samém centru Starého Města. Byt se nachází ve čtvrtém patře zděného domu. Dům má výtah do třetího patra. Jedná se o prostorný byt v půdní vestavbě. Tato nástavba je stará cca 12 let. Možnost využití nejen na bydlení, ale i jako kancelář. Nízké náklady na bydlení. Vlastní kotelna v domě. Možnost parkování u domu. Zajímavá investiční příležitost.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
15375
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Vaněčková
Lenka Vaněčková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé