Sousedé
(1/25)
2 050 000 Kč
Poznámka k ceně: jednání o ceně je možné
ID nemovitosti:13640
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:35 m2
Datum aktualizace:11. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte pro sebe menší byt ve Zlíně? V zeleni a s pěkným výhledem?? Pak klikněte na šipku v kolečku a podívejte se na videoprohlídku. Jednání o ceně je možné. Mám pro vás byt 1+kk, ve Zlíně, na Družstevní ulici. Dům je obklopený zelení, po celkové revitalizaci a udržovaný s péčí pečlivého hospodáře. Po vstupu do domu vás uvítá příjemná vstupní chodba a nový výtah. V bytě do vestavěných skříní uložíte své boty, kabáty a kabelky. V kuchyni si uvaříte svá oblíbená jídla. Jen pár kroků a jste v obýváku, kde si odpočinete po náročném dni a je tu dostatek místa pro spaní. Pokud potřebujete, je tu i prostor pro váš pracovní koutek. Na lodžii si, od jara do podzimu, užijete posezení s nádherným výhledem. Pozor! Obrovská výhoda. Byt je před rekonstrukcí a tzn. že podlahy, obklady, kuchyň, koupelnu, barvy, všechno si uděláte přesně podle sebe, tak jak to máte rádi. Na zastávku to máte 3 minuty, kousek do školy, na poštu, k lékaři, do obchodů. Ale přitom žijte v naprostém klidu, obklopeni zelení s krásným výhledem v každé, ročním období. Tak co říkáte, je to byt pro vás? Pak mi zavolejte hned a půjdeme si ho prohlédnout.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
13640
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jana Musilová
Jana Musilová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé