Sousedé
(1/11)
1 165 000 Kč
ID nemovitosti:361372
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:26 m2
Plocha pozemku:26 m2
Datum aktualizace:22. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Hledáte pro sebe nenáročné bydlení ve vyhledávané lokalitě? Nebo jako investor hledáte byt s minimálními náklady a slušným výnosem? Pak by mohla být tato nabídka pro vás.

V exkluzivním zastoupení majitele vám představuji garsonku v Rybářích, v ulici U Koupaliště. Byt je v původním stavu, ale udržovaný a lze dál užívat. Prodává se kompletně vybavený vč. pračky v záruce a lednice. Okna jsou situována na východ, takže lze v bytě pobývat i v parných letních dnech.

Náklady na byt jsou velmi nízké, aktuálně 2.013,-Kč (fond oprav 589,-Kč).

Dům je velmi dobře veden, je zde čisto a pořádek. K bytu patří sklepní kóje pod dvojím uzamčením.

Nedaleko domu je obchod TESCO a autobusová zastávka, pro letní dny pak vyhlášené koupaliště Rolava. Parkování v okolí domu na několika parkovištích.

Pokud vás nabídka zaujala, rád vás bytem provedu. Pomoc s financováním je samozřejmostí.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
361372
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
26m2
Užitná plocha
26m2
Patro
6
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Ing. Radek Grée
Ing. Radek Grée
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 You

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé