Sousedé
(1/4)
Prodej bytu v družstevní vlastnictví 1+kk v Havlíčkově Brodě
1 890 000 Kč
ID nemovitosti:_544
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:27 m2
Datum aktualizace:9. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu v družstevní vlastnictví 1+kk (27m2) s krásným výhledem k jihu, ve zděném domě. Byt je v 7 patře s vlastním ohřevem vody a teplo je z centrálního vytápění pro celý dům (kotelna v domě) byt má nízké náklady na provoz.

Základní údaje

ID nemovitosti
_544
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
27m2
Patro
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radek Doucha
Radek Doucha
Zobrazit
kontakt
ČM Vysočina realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé