Sousedé
(1/10)
3 721 400 Kč
ID nemovitosti:N04477
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:29 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prakticky řešený byt 1+kk v poslední etapě projektu Riverside Vrchlabí. Atraktivní obytný soubor vyrůstá na břehu Labe, pár kroků od náměstí i od zelených kopců zdvihajících se nad okolní zástavbou. Projekt tvoří dva bytové domy spojené soukromou lávkou, jejichž zázemí zahrnuje lyžárny, sklepy, recepci a garážová a venkovní parkovací stání. Jednotky budou kolaudovány jako byty a jsou vhodné k rekreačním i dlouhodobým pobytům.

Byt je situován v 1. patře s orientací směrem na jihozápad do Labské ulice. Součástí standardního vybavení jsou dřevěná eurookna, vinylové podlahy s dekorem dřeva, obložkové zárubně, moderní zařizovací předměty a obklady o rozměrech 60x30 a 60x60 cm. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, toaleta i místo pro pračku.

Vrchlabí je rozvíjející se město s rekonstruovaným historickým jádrem, které tvoří letní i zimní bránu Krkonoš. V těsné blízkosti jsou 3 lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna, na okraji Vrchlabí jsou udržované lyžařské stopy. V létě okolí nabízí bezpočet aktivit od horských túr a cyklovýletů až po nedaleké golfové hřiště.

K bytu je možné koupit i sklep a garážové stání na zakladači.

Výhodný platební kalendář počítá s platbou první zálohy ve výši 15 % po uzavření smlouvy o budoucí smlouvě, zbývající část je hrazena až v roce 2024, což umožní snížení celkové ceny, pokud bude schválen ekonomický balíček zahrnující i snížení sazby DPH na bytovou výstavbu z 15 na 12%. Kolaudace je plánována červenec 2024.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
N04477
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
29m2
Užitná plocha
29m2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Velebil
Pavel Velebil
Zobrazit
kontakt
TIDE REALITY,spol. s r.o.

© 2024 Sousedé