Sousedé
(1/18)
2 600 000 Kč
ID nemovitosti:349810
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:30 m2
Datum aktualizace:26. listopadu 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi apartmán o velikosti 30m² v hotelovém komplexu Wellness Hotel Frymburk, budova D. Apartmán se nachází ve 2.NP (1.patro). Budova je propojena přímo s hotelem a wellnessem. Majitel apartmánu si tak může dojít do wellness, bazénu, sauny či restaurace bez toho, aby musel vyjít ven. Budova má i samostatný vchod přímo z parkoviště.

Aparmán se prodává bez vybavení a sestává se z předsíně (9m²), koupelny se sprchovým koutem (4m²) a jedním samostatným pokojem (17m²). V současné době je apartmán bez kuchyňského koutu, který je možno dodělat.
Apartmán je vhodný pro 2 - 4 osoby a lze jej i krátkodobě pronajímat.

Frymburk v současné době usiluje o získání statutu lázeňského města. Tato lokalita je velice vyhledávaná všemi milovníky sportu, jelikož se v blízkosti nachází lyžařský areál a půjčovny pro letní i zimní sporty.
V blízkosti je veškerá občanská vybavenost jako jsou obchody, škola, školka, pošta, restaurace, bary.

Parkování vedle hotelu je zpoplatněno paušální částkou 2.200Kč/rok.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349810
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
30m2
Užitná plocha
30m2
Patro
1
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Adriana Flutková
Adriana Flutková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé