Sousedé
(1/10)
dji-0261.1672908473.jpg
2 543 690 Kč
ID nemovitosti:N98165
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:26 m2
Datum aktualizace:22. března 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízím prodej apartmánu 1kk v osobním vlastnictví o výměře 26 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned připraven k užívání. Součástí prodeje je parkovací stání před objektem a skladový prostor pro uložení věcí. Součástí ceny je i instalace kuchyňské linky.

Apartmán v osobním vlastnictví můžete plně a neomezeně užívat, popřípadě je možnost využít program pro správu a pronajímání apartmánu po celý rok.

Elektřina, otop i voda budou osazeny samostatnými měřícími přístroji.
Do společného fondu se platí 40Kč/m2/měs. Z této částky se hradí úklid společných vnitřních i vnějších prostor, údržba zeleně, správce objektu.

Vytápění apartmánu a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo. Teplo je rozvedeno do podlahového teplovodního vytápění.
Provoz internetového připojení již v ceně.

Celý penzion si můžete prohlédnout v 3D scanu. Tento nabízený apartmán najdete pod záložkou apartmán č.4.

Klientům rádi zprostředkujeme financování až na 35 let.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98165.

Základní údaje

ID nemovitosti
N98165
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
26m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kubeš
Jan Kubeš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé