Sousedé
(1/21)
bd-nadrazni-0000-v23.1652538376.jpg
2 830 000 Kč
ID nemovitosti:N94749
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:32 m2
Datum aktualizace:8. června 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej I. etapy nových bytů v designovém bytovém domě zahájen. Hledáte bydlení nebo vhodnou investici poblíž centra města České Budějovice? Nabízíme prodej bytů ve výstavbě s termínem dokončení 10/2023. Byty se nacházejí v atraktivní lokalitě města v Nádražní ulici s kompletními službami pro občanskou obslužnost v dosahu (MHD, autobus, vlak, dálnice, OC Merkury, školy, školky, služby). V projektu je dbáno na komfort bydlení a zároveň komplexnost služeb. Čtyřpatrový bytový dům nabídne v přízemí komerční prostory (služby), zázemí (technické místnosti, sklepy, kolárny, apod.) a variace parkování (krytá a nekrytá parkovací stání, garáže). I. až IV. patro bytového domu poskytne celkem 29 bytů pro bydlení v osobním vlastnictví o dispozici 1KK, 2KK, 3KK, 4KK s balkóny, lodžiemi a terasami i bez. Byty budou předány ve standardu: výmalba (barva bílá), dveře, podlahy, sanita v koupelně, okna, příprava na pevný internet do pokojů). Na vlastní náklady musíte řešit jen osvětlení, kuchyni a nábytek. Nevíte si s tím rady? Poskytneme kontakt na interiérovou architektku, která Vám s vybavením bytu pomůže. Dnes máme pro Vás ke koupi byt o dispozici 1KK s celkovou užitnou plochou bytu 31,7 m2 vč. lodžie (8,6m2), která poskytne klidné místo pro odpočinek v pohodlí vašeho domova. K bytu náleží sklepní kóje (1m2). Byt se nachází v 3. patře bytového domu. Využití společných prostor v bytovém domě a výlučné užívání bytu je upraveno v Prohlášení vlastníka, které říká, že k bytu můžete pro relaxaci využít společnou zahradu za domem. Společná zahrada je v centru města výhodou projektu a oceníte ji jak Vy, tak i Vaše děti. Na zahradě se nabízí možnost vytvořit v rámci budoucího společenství vlastníků dětské hřiště, ohniště, relaxační lavičky a posezení pod pergolou. Jak ji v budoucnu využijete, je jen na Vás. Komfortem pro Vaše bydlení je jak design, kvalita stavby a prostředí, tak výtah (bezbariérový přístup), výhled z vyšších pater domu, komerční prostory v domě, které poskytnou služby a možnost parkování osobních automobilů, kol, ale i motocyklů a skútrů. K bytu náleží parkovací stání nekryté pro 1 automobil nebo nekryté s výtahem pro 2 osobní automobily "houpačka" (horní část můžete využit jako další sklad). Jelikož projekt je nyní ve výstavbě a ještě se nastavuje podstatné, majitel si vyhrazuje právo přidělení parkovacího stání k bytu a budete s tím včas obeznámeni. Parkovací stání není v ceně bytu. Nekryté pa stání stojí CZK 390.000,- a nekrytá „houpačka“ je v ceně CZK 490.000,-. Pokud by jste o něj neměli zájem, informujte nás předem a projednáme možnosti. V současné chvíli také finalizujeme celkovou užitnou plochu bytu v m2 , která je nyní orientační. Počítejte s tím, že odchylka bude minimální, spíše do plusu, s tím že přesnou celkovou užitnou plochu bytu upřesníme do 15.5.22. Chcete o této nabídce vědět více? Kontaktujte mne, těším se na jednání s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94749.

Základní údaje

ID nemovitosti
N94749
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Plocha sklepa
1m2
Užitná plocha
32m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Klára Šašková
Klára Šašková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé