Sousedé
(1/5)
obyvaci-pokoj-s-kk.1633443811.jpg
2 450 000 Kč
ID nemovitosti:N92175
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:27 m2
Podlahová plocha:27 m2
Datum vložení:31. října 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Chcete najít klidné moderní bydlení s vytříbeným vkusem promyšleného a přitom nadstandardního provedení? Projekt Bakovská Rezidence se nachází v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu s přírodním koupalištěm a relaxační zónou, kde můžete trávit svůj volný čas. Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt o dispozici 1+kk o celkové obytné ploše 27,74m2 v přízemí bezbariérového domu (budova A, byt č.4).
Tento byt je velice zajímavý pro investici.

Projekt nám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovacím panelem ASTREA a WC s bidetovou sprchou. Můžete si vybrat ze dvou variant obkladů a dlaždic. Vinylová podlaha s podlahovým vytápěním. Okna s trojskly, bezpečnostní dveře. Projekt bude dokončen v září 2023. Více informaci bakovskarezidence.cz.
Kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE si můžete vybrat u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.
Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika nebo pošta.
Bakov nad Jizerou má pestré sportovní vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek.
Financování je samozřejmostí a nebo pouze s 20% z vlastních zdrojů. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92175.

Základní údaje

ID nemovitosti
N92175
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
27m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Petržílková
Hana Petržílková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé