Sousedé
(1/7)
img-8814.1666597713.jpg
2 490 000 Kč
ID nemovitosti:N91879
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:24 m2
Podlahová plocha:24 m2
Datum aktualizace:8. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v jednom z nejmodernějších bytů v Pardubicích?

Nabízíme Vám byt se zahradou v jedinečném projektu v Pardubicích – v exkluzivní lokalitě Studánka. Jedná se o kompletně novou jednotku 1+kk o velikosti 24m2, která se nachází v přízemí zděného domu umístěného v klidné ulici s rodinnými domy. V bytě je nasazena technologii Smart Home ,,CHYTRÁ DOMÁCNOST´´. Smart Home můžete ovládat jako každou jinou domácnost jak jste zvyklí (ručně), ale navíc jí můžete ovládat mobilním telefonem a nebo dokonce jen hlasem. Na Smart Home je napojeno vše od světel a zásuvek po topení, klimatizaci, elektroniku. Dále si můžete například pomocí hlasu pustit svoji oblíbenou hudbu, vypnout světlo v kuchyni nebo si nechat z reproduktorů přečíst předpověď počasí na zítra.

Další nespornou výhodou tohoto bytu (zejména v této době) je vytápění moderním tepelným čerpadlem. To zajistí nejmenší možné náklady na vytápění a zároveň nejlevnější tarif na veškerou spotřebovanou elektrickou energii bytě. Zejména v letních měsících oceníte klimatizaci, která zajistí pohodu i v nejteplejších měsících.

Prostorovou výhodou je spací patro. V létě si můžete něco ugrilovat s přáteli na svojí části zahrady o velikosti 37 m2, která je navždy k užívání pouze pro tuto bytovou jednotku. Zdarma Vám zajistíme nejvýhodnější financování na trhu. Přijďte se podívat na tento unikátní projekt! Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91879.

Základní údaje

ID nemovitosti
N91879
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
24m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kmoníček
Jan Kmoníček
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé