Sousedé
(1/8)
2 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:813518
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:46 m2
Datum aktualizace:8. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme byt 1+1 ve městě Mladá Boleslav v ulici tř. Václava Klementa o celkové ploše 46m2. Samotná podlahová plocha bytu je 44m2 a sklepní kóje 2m2. Jedná se o byt v pátém nadzemním podlaží s výtahem v domě, který má celkem 8 podlaží. Součástí bytu je rezidenční parkování pro jedno auto zdarma v případě trvalého bydliště na této adrese. Výhodou tohoto bytu jsou velice nízké měsíční náklady na energie. Součástí prodeje je i vybavení bytu. Dům je cihlový a bytové jádro je zděné. Byt je orientován na východ. V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost, obchody, škola a školka, veterinární klinika. Doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
813518
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
46m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Zuzana Mazánková
Ing. Zuzana Mazánková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé