Sousedé
(1/17)
2 555 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 500.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:807702
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:32 m2
Datum vložení:21. července 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Hledáte svoje vlastní bydlení v krajském městě Jihlava? Nabízíme Vám byt, o dispozici 1+1, v městské části Jihlava-Bedřichov. Okolí nemovitosti, Vám nabídne dětské hřiště přímo u domu, blízkost přírody, základní a mateřskou školu a supermarket. Blízko je také vodní ráj, rodinný park a další obchody. Samotná bytová jednotka je vhodná k rekonstrukci podle vašich představ, disponuje krásným balkónem s výhledem na okolí. Jednou z výhod tohoto bytu jsou velmi nízké náklady na užíváni. K dispozici jsou taky rozsáhlé sklepní prostory, které budete užívat se svým sousedem. Pokud by jste se o nemovitosti chtěli dozvědět více, nebo by jste si chtěli domluvit čas svojí osobní prohlídky, neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
807702
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
32m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Tomáš Jelínek
Tomáš Jelínek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé