Sousedé
(1/16)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:805146
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:33 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení bez dalších investic? Pak pro Vás máme novinku zrekonstruované bytové jednotky o výměře 33 m2 v 7. NP. K bytu náleží lodžie v mezipatře s výhledem na Orlické hory. Bytová jednotka se nachází v Rychnově nad Kněžnou, ul. Mírová a splňuje veškeré požadavky moderního bydlení. Je nabízena s veškerým vybavením, které je zvoleno účelně, s elegancí a citem pro interiér. Výhodou jsou nízké provozní náklady na bydlení. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Bytová jednotka je volná a ihned k nastěhování pro nového majitele popřípadě investora. Nutno vidět. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte makléře pro více informací a rezervování času prohlídky. S financováním Vám můžeme pomoci.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Panelová
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
805146
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
33m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Jaroslava Pírková
Mgr. Jaroslava Pírková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé