Sousedé
(1/16)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:803273
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:38 m2
Datum aktualizace:5. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt v původním stavu, v osobním vlastnictví. Vyměněná plastová okna a zasklená lodžie. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového domu. Náleží k němu sklep. Užitná plocha bytu činí 38 m2. Ze společných prostor je k dispozici kočárkárna a sušárna. Byt je orientován na jih.
V blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, pošta, několik prodejen potravin, menší obchody a služby.
Prohlídky se konají po telefonické domluvě s makléřem. S financováním rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
803273
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
38m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Luboš Kruntorád
Luboš Kruntorád
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé