Sousedé
(1/8)
1 699 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 2100.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:777922
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:34 m2
Datum aktualizace:6. prosince 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nečekejte na nový rok a nadělte si nové bydlení už pod stromeček….. Jsem dispozičně malý, ale útulný byt 1+1 v osobním vlastnictví a nacházím se ve 3. poschodí panelového domu s výtahem. Mezi mé přednosti patří nízké měsíční náklady a umístění v klidné části Světlé nad Sázavou. Touto cestou hledám nového majitele, který by o mě s láskou pečoval a pořídil mi nový kabátek. Jsem vhodný pro všechny, kterým vyhovuje má velikost, ale také jako investice do budoucna. Kontaktujte prosím makléře a rezervujte si čas mé prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
777922
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
34m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Petra Kopicová
Petra Kopicová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé