Sousedé
(1/13)
N49961_dům
2 150 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, cena k jednání
ID nemovitosti:N49961
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:31 m2
Datum aktualizace:18. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodej byt 1+1 v klidné části obce Rybitví. Byt je umístěn v 2. NP cihlového domu. Jeho celková výměra je 31,35 m2 včetně sklepní kóje (2,81 m2). K dispozici je společný balkon na patře. Byt je v zachovalém původním stavu. V posledních letech byla měněna kuchyňská linka a plastová okna. Je tedy ideální pro vytvoření bydlení přesně podle Vašich snů a představ. K bytu náleží sklepní koje. Topení je řešeno plynovými wafkami a ohřev vody plynovou karmou. Nábytek na fotografiích není součástí nabídky. Výhodou jsou nízké náklady a snadné bezplatné parkování přímo u domu. Dům prošel v nedávné době revitalizací: zateplení, fasáda, střecha, vchodové dveře. V obci Rybitví je kompletní občanská vybavenost, dostatek pracovních příležitostí a díky MHD i snadné spojení do 4 km vzdálených Pardubic. Nachází se zde základní a mateřská škola, obecní úřad, obchod, praktický lékař, zubní ordinace, restaurace, pošta, kadeřnictví. Obec žije aktivním sportovním životem, takže zde naleznete fotbalové hřiště, tenisové kurty, tělocvičnu a sokolovnu. Okrajem obce prochází cyklostezka spojující Pardubice a Lázně Bohdaneč. Díky zajímavé nabídkové ceně je vhodný jak pro první bydlení, tak pro vyřešení přechodné životní situace nebo vhodnou investici k zajištění pasivního příjmu. Zveme Vás na prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
N49961
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
31m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Málek Břetislav
Málek Břetislav
Zobrazit
kontakt
RELIA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé