Sousedé
(1/11)
1b
680 000 Kč
ID nemovitosti:0274-NP00552
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím k prodeji byt o dispozici 1+1 na adrese Sídliště Za Chlumem v Bílině. Nachází se ve 2. patře (3.NP), k dispozici je výtah. Byt je v současné době dlouhodobě obsazen nájemníkem (výnos 4.090 Kč/měs.).V bytě byla před delší dobou vyměněna kuchyňská linka a dlažba v chodbě a v kuchyni. Na oknech jsou žaluzie. K bytu náleží balkonek v mezipatře. Přístup do bytu je bezbariérový.Byt doporučuji jako výhodnou dlouhodobou investici.Dům je po kompletní revitalizaci (fasáda včetně zateplení, plastová okna, schránky, vchodové dveře, chodby, výtah), úklid zajišťuje dodavatelská firma.Financování Vám rádi zajistíme v kompletním servisu služeb.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
0274-NP00552
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
35m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radka Paulová
Radka Paulová
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé