Sousedé
(1/16)
IMG_6118
789 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu
ID nemovitosti:00021
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:36 m2
Datum vložení:21. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vám nabízím byt v osobním vlastnictví v Bílině, SUNN o velikosti 1+1 a výměře 36 m2.Byt se nachází v posledním patře panelového domu. V bytě proběhly drobné rekonstrukce - toaleta, masážní sprchový kout, umyvadlo, vchodové dveře. K bytu náleží balkonek v mezipatře. Byt se nachází v klidném vchodě domu, který je po kompletní revitalizaci a je vhodný k realizaci dle vlastních představ nebo jako investice s předpokládaným výnosem 5.000/Kč měsíčně.Pokud objekt vyhovuje Vašim požadavkům, kontaktujte mě ohledně dalších informací. Financování Vám rádi zajistíme v kompletním servisu služeb.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
00021
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
36m2
Patro
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radka Paulová
Radka Paulová
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé