Sousedé
(1/22)
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:2153144956
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:40 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Nabízím byt 1+1 v Osobním vlastnictví ,ve zvýšeném přízemí , celková podlahová plocha včetně lodžie je 43,92m2 . Byt po celkové rekonstrukci , vchodové dveře se zárubní, nivelační stěrka a vinyl na podlaze , štuky , sádrokartonové podhledy na stropě , bodovky , geberit na WC , rohová vana , nové obložky a dveře , zasklení balkonu .Nové radiátory. Plyn , topení a větší čast elekt. rozvodů v mědi , voda v plastu . Byt má samostatný vlastní plynový kotel, (ten je původní po nedávné revizi,) Poskytnu záruku prodejce na nakoupený materiál . Jsem přímý majitel, Neplatíte žádné poplatky. Velmi nízké náklady na bydlení... Vše nové !! Mohu nabídnou zajímavou neveřejnou hypotéku . ! Právní služby , notářský dohled při prodeji zajištěn . nabízím osobní přístup , přijďte se podívat a přesvědčte se ..!! Prosím R.K. nepsat , nevolat . !!!! Děkuji.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Okna
Plastová
Druh bytu
Klasický
ID nemovitosti
2153144956
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
44m2
Užitná plocha
40m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Radek Forejtar
Radek Forejtar
Zobrazit
kontakt
Radek Forejtar

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé