Sousedé
(1/17)
3D-TILT-4.jpg
1 590 000 Kč
ID nemovitosti:00114
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:41 m2
Datum aktualizace:20. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rád bych vám představili tento nově zrekonstruovaný a moderní byt, který se nachází v klidné lokalitě nedaleko města Trutnova. Jeho dispozice 1+1 o velikosti 41 m2 je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfort a kvalitu. Tento byt je součástí bytového domu se šesti byty a zahradou, a je v podílovém vlastnictví.

Nabízíme vám následující skvělé vlastnosti tohoto bytu:

- Moderní rekonstrukce: Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2021/2022, což zahrnovalo nová plastová okna, elektroinstalaci, odpady, podlahy, sádrokartonové příčky a podhledy.

- Komfortní vybavení: Nové elektrické topení značky EVO s 30letou zárukou a termostatem vám zajistí optimální teplo. K dispozici je také bojler pro ohřev vody umístěný nad vstupní chodbou a podlahové topení v koupelně pro maximální pohodlí.

- Praktický úložný prostor: Byt disponuje půdou o velikosti cca 7,5 m2, která vám poskytne dostatek místa pro úložné potřeby.

- K bytu patří kůlna na zahradě pro uskladnění zahradního náčiní a společná zahrada o velikosti 300 m2, která vám nabízí relaxační a zábavný prostor.

- Skvělá občanská vybavenost: Lokalita je výborně vybavena školou, školkou, potravinami, obchody jako Melichar, masna, Penny market, poliklinikou, zubařem a dalšími službami.

Nyní máte příležitost stát se majitelem tohoto jedinečného bytu. Klíče mám připraveny a jsem připraven Vám byt osobně ukázat. Kontaktujte mě co nejdříve, tato nabídka nemusí trvat dlouho.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, sporák, sklep, venkovní stání pro auto, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
Vytápění podrobnosti
El.kotel
ID nemovitosti
00114
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
41m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jan Špetla
Bc. Jan Špetla
Zobrazit
kontakt
Reality TU s.r.o.

© 2023 Sousedé