Sousedé
(1/11)
Fotka 3
1 300 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků a právního servisu
ID nemovitosti:334
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:6. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt o výměře 35 m2 se nachází ve druhém patře v panelovém domě. Bytová jednotka je po dohodě ihned k dispozici. Jádro je obloženo sádrokartonem, vana byla vyměněna za prostorný sprchový (masážní) kout. Kuchyňská linka je nová s elektrickou varnou deskou a troubou, je zde přípojka na pračku. Zdi jsou nově vymalovány. Podlaha je v obou místnostech dřevěná plovoucí. Dům je klidný s dobrými sousedy. Jen pár minut pěšky je místní náměstí a centrum obce, kde najdete vše co potřebujete od potravin, poštu, úřad, mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, tak i restaurace a kafe i sportovní areál a třeba i minigolf. V případě, že se vám nabídka líbí, zavolejte si o prohlídku. Rádi vám zdarma navrhneme financování koupě této nemovitosti. Převodní poplatek na družstvu hradí nabyvatel.

Základní údaje

ID nemovitosti
334
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Daniel Humplík
Bc. Daniel Humplík
Zobrazit
kontakt
RealitasFIN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé