Sousedé
(1/17)
625 000 Kč
ID nemovitosti:160
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:39 m2
Podlahová plocha:39 m2
Datum aktualizace:19. května 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji malý útulný byt vhodný také jako investiční. Byt o dispozici 1+1 se nachází v klidné lokalitě zvané za Chlumem. Dům je obklopen zelení, ale zároveň je v lokalitě plné občanské vybavenosti. Byt je v původním stavu a je částečně vybaven. Nachází se v 5. patře 7. podlažního panelového domu, který prošel kompletní revitalizací (zateplení, plastová okna apod.). V bytě v tuto chvíli bydlí nájemníci a je možné domluvit s novým majitelem, že v bytě zůstanou. Samozřejmě je možné po dohodě byt předat prázdný. Po telefonické domluvě je možné zajistit prohlídku bytu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
160
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
39m2
Užitná plocha
39m2
Místností
2
Patro
4
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Kovalik
Martin Kovalik
Zobrazit
kontakt
VOYTA reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé