Sousedé
(1/7)
3 900 000 Kč
ID nemovitosti:300969
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:39 m2
Plocha pozemku:39 m2
Datum aktualizace:29. prosince 2020
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie117 kWh/m2

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím na prodej byt 1+1 s lodžií a sklepní kójí k rekonstrukci. Byt se nalézá v panelovém domě s výtahem. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti. Obyvatelům domu umožňuje uzavřený vnitroblok jak sportovní, tak relaxační aktivity. Skvělá dopravní dostupnost díky blízké stanici metra Kačerov, tramvajovým a autobusovým linkám. A navíc v dohledné budoucnosti bude na Libuši vybudována stanice metra trasy D.
Byt samotný je díky své poloze a dispozici ideální pro single styl vyznávající jedince nebo, nebo jakožto investice.

Základní údaje

ID nemovitosti
300969
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
39m2
Užitná plocha
39m2
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Jiří Zimmer
Jiří Zimmer
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé