Sousedé
(1/20)
Rezervace
2 850 000 Kč
ID nemovitosti:164-4831
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:41 m2
Podlahová plocha:41 m2
Datum aktualizace:12. září 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme byt 1+1 o velikosti 41 m2. K bytu patří lodžie přístupná z OP a sklep. Byt je po celkové a velice zdařilé rekonstrukci. Byly provedeny veškeré rozvody vody, odpadů a nová elektřina. Na podlaze je vinil s dekorem dřeva, dveře jsou obložkové, okna plastová. V kuchyni je nová, kvalitní kuchyňská linka včetně spotřebičů ( bez lednice). Jádro je vyzděné a změnou původní dispozice vznikla místo původního WC malá komora s vývodem na pračku a v koupelně je WC, které je dobře skryté za zdí bez dveří a v koupelně je sprchový kout a umyvadlo. Sprchový kout má skleněnou zástěnu, žádný plast. Byt se prodává včetně skříněk v chodbě, kuchyňské linky a spotřebičů, zařízení koupelny, obývací stěny a šatní skříně.
Odkup zbývajícího nábytku, který vidíte na fotkách je po domluvě se současným nájemníkem.
Byt se nachází v 1.NP domu s výtahem.
Výhodou jsou nízké náklady spojené s bydlením. Velmi nízký fond oprav, a to pouhých 574,-Kč měsíčně. Celkové náklady včetně fondu oprav jsou 1733,-Kč měsíčně + elektřina. Toto jsou aktuální předepsané zálohy při počtu 2 osob v bytě.
Dům byl postavený na přelomu 80. a 90 let. V domě proběhla oprava střechy, výtahů, vstupních vchodů a dveří, kde je také kamerový systém.
Byt se nachází v části Polabiny, kde je veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti, jako například škola a školka, restaurace, pošta i supermarket. Za domem je dětské hřiště a před domem parkování pro auta.
Příjemné je i okolí domu, kde se nachází jezero Bajkal, slepé rameno Labe i rozlehlý park, který sahá k břehu Labe. Do centra lehce dojdete pěšky nebo na kole přes park a Wonkův most.
Byt je v OV. Majitel si vyhrazuje právo, při větším počtu zájemců, vybrat si nejvýhodnější nabídku. Neváhejte, protože byt je za rozumnou cenu a je krásně a neutrálně zrekonstruovaný, takže se můžete jenom nastěhovat a nemusíte zdlouhavě a draze opravovat. Je to prostě dobrá nabídka, tak ať Vám neuteče.

Základní údaje

ID nemovitosti
164-4831
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
41m2
Obytná plocha
41m2
Užitná plocha
41m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Zita Švandová
Zita Švandová
Zobrazit
kontakt
ŠVANDOVÁ & DCERA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé