Sousedé
4 490 000 Kč
ID nemovitosti:6268
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:34 m2
Datum aktualizace:23. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte pro svůj život bydlení, které kombinuje snadnou dostupnost centra a zároveň nabízí únik do přírody a zeleně? Městská část Praha Nusle je v takovém případě ideální volbou.

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí k prodeji byt 1+1 o užitné ploše 34 m2. Bytová jednotka se nachází v přízemí činžovního domu v Oldřichově ulici, Praha Nusle. Díky tomuto umístění jednotka poskytuje naprosté soukromí, jelikož je oddělena od ostatních bytů v domě. Byt je po kompletní rekonstrukci. Jestliže jste pár, který si je rád blízko nebo si jako jednotlivec přejete mít byt, kde je vše při ruce, bude tento byt ideálním řešením pro vás. Voda, stejně jako u dalších bytových jednotek , je ohřívána pomocí bojleru a teplo je zajištěno elektrickým kotlem, v koupelně je podlahové vytápění.

V okolí se nachází obchod s potravinami, korejská, vietnamská, ale i česká restaurace. Dále několik barů, podniků pro kosmetické a zdravotní ošetření a v neposlední řadě také park Folimanka, kde můžete sportovat nebo relaxovat. V lokalitě je umístěno hned několik škol a školek. Základní škola Křesomyslova a Boleslavova školka se nacházejí do jednoho kilometru v okolí. Jelikož se jedná o lokalitu blízkou centru Prahy, spoje jsou tu časté a zastávky včetně tramvajové a autobusové se nacházejí pár minut chůze od domu. Nejbližší zastávkou metra je pak stanice Vyšehrad, která je vzdálená deset minut chůze.

S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či zájem o prohlídku volejte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
6268
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Michal Smítka
Michal Smítka
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé