Sousedé
(1/21)
3 670 000 Kč
ID nemovitosti:204327
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:39 m2
Datum aktualizace:26. dubna 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prakticky řešený byt 1+1 s vlastním parkovacím stáním a společnou zahradou v Brně - Zábrdovicích, nedaleko centra města.

Byt se skládá z obytné místnosti, ve které bylo vybudováno velké patro na spaní, čímž se ušetřily cenné metry. Dále z velké kuchyně, samostatné toalety, koupelny s vanou a vstupní haly, ve které je šikovně umístěná malá šatna.

K bytu náleží prostorný sklep, ale především parkovací stání ve dvoře za elektrickou bránou, a nový majitel bude moci využívat rovněž společnou zahradu s posezením ve vnitrobloku. Exkluzivní balíček.

V okolí je v pěší vzdálenosti veškerá občanská vybavenost, kterou může moravská metropole nabídnout. Kousek je to i na vlakové či autobusové nádraží.

Tento byt je skvělou volbou pro jednotlivce či pár, který chce žít v centru města, mít bezpečné místo pro své vozidlo a prostor pro relax na zahradě vnitrobloku.
Stejně tak je byt i zajímavou investiční příležitostí - vhodný pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
204327
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
39m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Mrázek
Jiří Mrázek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé