Sousedé
(1/10)
fotobytstouracova (3)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:00776
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:33 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný byt 1+1 v klidné části Bystrce.V pokoji se nachází renovované parkety, v předsíni a kuchyni naopak dobře udržovatelná a odolná vinylová podlaha.Kuchyňská linka je rovněž modernizovaná. K bytu náleží sklep. V domě se nachází rovněž kolárna. Celý dům prošel kompletní revitalizací, tudíž ušetříte za vytápění.V blízkém okolí jsou lesy, sportovní areál, zastávka MHD i obchod.Bezproblémové parkování přímo u domu.Doporučujeme osobní prohlídku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
00776
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
33m2
Patro
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mike Jiskra
Ing. Mike Jiskra
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé