Sousedé
(1/11)
45361-415838
2 800 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:45361
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:42 m2
Datum aktualizace:28. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+1 s prostornou kuchyní, zvětšenou koupelnou o komoru. Byt prošel částečnou rekonstrukcí včetně elektřiny a odpadů. Byt se nachází v devátém patře panelového domu s bezbariérovým přístupem. V okolí domu jsou dětská hřiště, obchody v docházkové vzdálenosti, koupaliště. Byt je nyní pronajat spolehlivým nájemníkům, kteří by rádi zůstali. Byt je vhodný jak na dlouhodobý pronájem, tak i k trvalému bydlení. V okolí veškerá občanská vybavenost.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
45361
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
42m2
Patro
8
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé