Sousedé
(1/7)
Dům
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:357298
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:33 m2
Datum aktualizace:16. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt, který leží v klidné lokalitě, ale zároveň je nedaleko Jihlavského náměstí. Dům prošel v roce 2012 revitalizací a to v podobě zateplení domu, nové fasády a výměnou oken. Byt o dispozici 1+1 je o celkové velikosti 33,7m2. Byt také prošel částečnou rekonstrukcí. Místo původního jádra je zde nové zděné jádro a nové jsou také rozvody elektřiny. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny (sprchový kout) s WC, kuchyně, a jednoho obývacího pokoje. Zde se nachází původní parkety. Ty je možné zrenovovat nebo místo nich udělat novou podlahu dle Vašich představ. Rozpis záloh stanovený bytovým družstvem činní 2 767,-Kč, ve kterém je i poplatek za teplo, protože topení je dálkové. Pokud by Vás nemovitost zajímala, rád Vás zde provedu.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
357298
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
33m2
Užitná plocha
33m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Filip Tomeš
Filip Tomeš
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé