Sousedé
(1/9)
0 byt pribram prodej.jpg
2 349 000 Kč
ID nemovitosti:32001333
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:37 m2
Plocha pozemku:37 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí exkluzivně k prodeji zděný byt 1+1, 37 m2, na nám. 17. listopadu v Příbrami. Byt se nachází v druhém patře zděného domu, 2x balkon. Dům je zateplen a jsou zde instalována plastová okna. K bytu náleží prostorný zděný sklep. Napojeno na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění řešeno centrálně. Nízké měsíční náklady na bydlení. Veškerá občanská vybavenost v místě (obchody, škola, školka, restaurace, kino, atd). Dobré vlakové i autobusové spojení. Doporučujeme prohlídku s naším realitním profesionálem (makléřem) a včasnou rezervaci.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, lednice, sporák, zděné jádro, sklep, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporák
ID nemovitosti
32001333
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
37m2
Užitná plocha
37m2
Místností
2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc Milan Valta
Bc Milan Valta
Zobrazit
kontakt
GOLDEN CASTLE s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé