Sousedé
(1/25)
Rezervace
1 600 000 Kč
ID nemovitosti:N00791
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Datum aktualizace:24. října 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Hledáte příjemné bydlení kousek od přírody, ale chcete přitom využívat výhody města? Mám tu pro vás nemovitost, která nabízí nespočet možností. Je vhodná jako startovací byt pro páry, zrovna tak pro seniory. Jeho přednosti využije i člověk, který má rád svůj klid a žije sám. Vhledem k velikosti, lokalitě a dopravní dostupnosti se jedná o výbornou investiční příležitost.
Představuji k prodeji byt 1+1 o velikosti 47 m2, který je v osobním vlastnictví a nachází se v přízemí cihlového domu v ulici Na Průhoně v Karlových Varech. Vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem Vaillant, pořízený v roce 2018. K bytu náleží na hlavní chodbě komora, dále sklep a možnost využívat půdní prostor. Do bytu je zavedena telefonní přípojka a internet. Orientace bytu je na severní, západní a východní stranu.
Náklady celkem na 1 osobu činí 3.318 Kč vč. FO, zálohy na plyn 1960 Kč a zálohy a elektřinu 400 Kč/měsíčně. Byt se prodává částečně zařízený.

Zrekonstruovaný byt z roku 2021 v revitalizovaném domě je na klidném místě v Karlových Varech. V docházkové vzdálenosti jsou tři hypermarkety, naproti autobusová zastávka, škola a školka a také hotel Millenium s terasou na pivo, golfový klub s luxusní restaurací s výhledem do přírody. Útulný zelený vnitroblok slouží pro všechny obyvatele domu, kde žijí klidní sousedé.

Karlovy Vary je místem užívat si lázeňské léčivé prameny, unikátní lázeňskou architekturu kolonád, budov lázní a lázeňských lesů.
Pokud hledáte bydlení v klidu, zeleni a přesto se všemi přednostmi bydlení ve městě, může být tento byt právě tím pravým.
Přijměte mé pozvání na prohlídku, kde se dozvíte více informací. Těším se na vás na viděnou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00791
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
47m2
Užitná plocha
47m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dagmar Jánská
Dagmar Jánská
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Dagmar Jánská

© 2023 Sousedé