Sousedé
(1/16)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:344020
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Plocha pozemku:43 m2
Datum aktualizace:12. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji slunný byt 1+1 v osobním vlastnictví na ul.Havlíčkova v Jihlavě.

Jedná se o zděný byt o velikosti 43 m2, ke kterému patří větší sklep, část půdy a část společné oplocené zahrady. V bytě jsou nová plastová okna ,wawky jsou vyměněné za vlastní plynový kotel a radiátory. Jinak je byt v původním, ale zachovalém stavu.

Předností bytu je výborná lokalita a veškerá občanská vybavenost v okolí .
Více informací Vám poskytneme po telefonu nebo na prohlídce. S vyřízením hypotečního úvěru rádi pomůžeme. Doporučuji prohlídku. Vhodné jako výborná investice.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
344020
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
43m2
Užitná plocha
47m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Pavel Kos
Pavel Kos
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Well 2

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé