Sousedé
(1/8)
Fotka 1
2 690 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:1141
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:43 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt 1+1 (37m2) plus balkón (4m2) v ulici Na Větrníku v Chrudimi. Byt je po částečné rekonstrukci.K bytu, který je umístěný ve 3. nadzemním podlaží novostavby (2000) cihlového domu s výtahem, patří také sklep (2m2). Byt se prodává v osobním vlastnictví a zcela bez právní vady, proto zájemci nabízíme výhodné profinancování, se kterým rádi pomůžeme. Lze financovat hypotečním úvěrem. Okolí domu je velice klidné s malým provozem a zároveň velmi dobrou dostupností MHD a služeb. Bližší informace vám rádi sdělíme v realitní kanceláři.Více foto dle přání majitele na vyžádání.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
1141
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
43m2
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
43m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Markéta Cimflová
Markéta Cimflová
Zobrazit
kontakt
Metropol Real s.r.o. - Cimfl Milan

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé