Sousedé
(1/15)
hdr pokoj.JPG
3 740 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:124980
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Datum aktualizace:18. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 1+1 v městské části Olomouc, Holice. Byt je orientován z větší části do přiléhající zahrady a je vybaven zesílenými okny z důvodu možného hluku z nedaleké komunikace, tudíž je v bytě při zavřených oknech překvapující ticho (okna-dotace od města Olomouce). V této dispozici se jedná o velmi velkou 1+1, s balkónem a výkonnou klimatizací. Byt se nachází v 2.patře cihlového domu. Byt má novou kuchyňskou linku. V bytě v obývacím pokoji se nachází velká velmi pěkná na míru vypracovaná tzv. Loftová postel se schodištěm a zvýšeným stropem. Energeticky je byt velmi nenáročný, celková spotřeba energie s mladou 5ti člennou rodinou je 4,2 mWh plynu a 3,4 mWh elektřiny. K vytápění bytu lze využít instalovanou klimatizaci (jako tepelné čerpadlo), ve velmi výjimečných případech (pod -10 st.) lze přitápět zánovními... Do konce září 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
124980
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Herbrík Oliver
Herbrík Oliver
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé