Sousedé
(1/10)
Byt 1+1 v Brtnici (EXTERIÉR) 05
Rezervace
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Rezervace!
ID nemovitosti:PFM312
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:32 m2
Plocha pozemku:481 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme bytovou jednotku velikosti 1+1 na Školní ulici v Brtnici. Panelový byt se nachází ve 2 NP revitalizovaného bytového bytového domu, jehož příslušenství tvoří nová zasklená lodžie a sklep v přízemí domu. Vlastní bytový dům nemá výtah, ale je ve velmi dobrém technickém stavu. Jeho revitalizace proběhla v roce 2017 a kromě výměny zmíněných lodžií byl dům zateplen a byla rekonstruována jeho střecha. Kromě uvedeného v přízemí proběhla i rekonstrukce sklepů. V rámci "individuálních" rekonstrukcí bytových jader v domě byly vyměněny i tzv. "stoupací potrubí". Původní bytové jádro v nabízeném bytě je nově obloženo a má nové "zařizovací předměty" - sprchu, WC a umývátko. Byt je k dispozici ihned, volejte makléře!

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
PFM312
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
32m2
Užitná plocha
32m2
Patro
2. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Michálek
Petr Michálek
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé