Sousedé
(1/12)
1 750 000 Kč
ID nemovitosti:N12860
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:11. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve Vamberku v ulici Struha Vám nabízíme byt 1+1 v 6. NP revitalizovaného a zatepleného domu s výtahem. Bytová jednotka s vyzděným jádrem a plastovými okny má celkovou plochu 35 m2 a náleží k ní sklepní kóje umístěná v suterénu. V těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost (školka, škola, pošta, lékař, supermarket, obchody, služby, sportovní i kulturní vyžití). Okresní město Rychnov n. Kn. je pouhých 6 km a Škoda auto Kvasiny 11 km s výbornou dostupností. Z bytu se nabízí příjemný výhled a bezplatně lze parkovat přímo u domu. V tuto chvíli je byt do konce roku 2023 pronajmutý, tudíž v připadě vlastního bydlení bude volný až od ledna 2024 nebo dle domluvy. Pro bližší informace a pro prohlídku kontaktujte naši bezplatnou linku 800 400 900.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonKabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N12860
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Místností
1+1
Patro
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ilona Reichlová
Ilona Reichlová
Zobrazit
kontakt
PINK REALITY, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé