Sousedé
(1/10)
23
3 600 000 Kč
ID nemovitosti:E2348BC013
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:40 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 40 m2, nacházející se v Brně -Bystrci.Byt se nachází ve čtvrtém patře z dvanácti, dva výtahy. Byt je po rekonstrukci, nová kuchyně, podlahy. Koupelna má vanu, je samostatná a její součástí je i WC. Bytový dům je nově zateplený, má novou střechu, nové stoupačky, rozvody vody a topení, 3 roky nová, plastová okna. K bytu náleží sklep. Rozvody elektřiny jsou původní. Vytápění je plynové.Před i za domem je parkoviště, které patří k domu. V budově je menší obchod.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.Brno-Bystrc je městská část na severozápadě statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Bystrc, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1960. Žije zde přes 24 000 obyvatel.Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás. Za účelem prohlídky kontaktujte makléře.Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
E2348BC013
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
40m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Radek Novák
Ing. Radek Novák
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé