Sousedé
(1/16)
Pohled na dům.
1 950 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně Depozitní úschovy, právní servis a odměny kanceláře.
ID nemovitosti:348779
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:33 m2
Datum vložení:7. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 1+1 v Roztokách okres Rakovník v blízkosti obce Křivoklát s užitnou plochou 33 m2 + sklep terasa a venkovní kůlna. Byt se nachází v cihlovém domě v podkroví bez výtahu. Bohužel byt nedisponuje koupelnou a vlastní WC je na chodbě domu. Okna jsou zde plastová. Topení je zde lokální a přímotop. Prostory bytu je možné rozšířit o další půdní prostory. Možnost parkování je bezproblémové přímo před domem. Dům prochází částečnou rekonstrukcí, momentálně nové stoupačky. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, hypotéka či věcné břemena. Dům se nachází v klidné části Roztok s nádherným výhledem do přírody. Máme tu zde veškerou občanskou vybavenost, škola, školka, obchod COOP, restaurace. Pokud hledáte absolutní klid po pracovním týdnu a klid od města, je možné si pořídit tento byt i jako víkendové nebo prázdninové bydlení. Zdejší prostředí je stvořené pro milovníky přírody, sportu a cyklistiky. Nedaleko od domu je řeka Berounka s možností koupání a pro vodáky je zde vybudovaný vodácký kanál s umělými peřejemi. V nedalekém okolí je nepřeberná možnost krásných procházek i turistických výletů. Např. hrad Křivoklát, Točník, Žebrák, rozhledna Velká Buková, zříceniny hradů atd.
Nedaleko od domu je vlaková zastávka. Vlak na trati Beroun - Rakovník. Dále PID autobusová doprava též zajišťuje spojení do těchto měst. OV do Rakovníku 22 min., Berouna 28 min., Prahy na metro 40 min.
Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě. Zajistíme pro vás také kompletní finanční servis, poradenství s hypotékou i pojištěním. Cena je včetně provize RK, obsahuje kompletní právní servis včetně advokátní úschovy a jednání na katastru nemovitostí.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
348779
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
33m2
Užitná plocha
33m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Josef Petýrek
Josef Petýrek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Garant

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé