Sousedé
(1/12)
Fotka 4
1 290 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:4643
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:31 m2
Datum vložení:20. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pěkný zděný byt 1+1 o výměře 31 m2 nacházející se v 2.NP zděného domu, pěkná kuchyňská linka s plynovým sporákem, koupelna s vanou a splachovacím WC, elektřina je již předělána do mědi, dále jsou rozvody vody a odpady udělány již v plastu, vytápění je řešeno přímotopy, ale v místnosti se nachází komín - možnost napojení na kamna, okna jsou původní-dřevěná, k bytu náleží dřevěná kolna, kde je možné uskladnit kola, lyže, dále je zde k dispozici společný sklep a ve spodní části zahrady je pronajatá zahrádka cca 50 m2 od města, nízké platby do SVJ - celková částka včetně fondu oprav je 1.300 Kč, byt je v osobním vlastnictví - možnost financování hypotékou nebo stavebním spořením, nízké měsíční náklady, spodní částí zahrady je možné zajet autem a k bytu, ihned volný.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakDálnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
4643
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
31m2
Užitná plocha
31m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Adam Chlubný
Adam Chlubný
Zobrazit
kontakt
Reality Vysočina, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé