Sousedé
(1/13)
Fotka 1
1 890 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:4590
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:37 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt o rozloze 1+1 o výměře 37m2 nacházející se v přízemí bytového domu se zahradou a možností vybudování pergoly - zimní zahrady na pozemku v klidné části Jihlavy, byt je v osobním vlastnictví s možností financování hypotékou nebo stavebním spořením. Byt se nachází v bytovém domě, který nyní prochází rekonstrukcí, již je udělána nová střecha, v nejbližší době proběhne odizolování sklepů a bytů, které se nachází v přízemí. Byt nabízí dvě pěkné místnosti, sklípek, sprchový kout umístěný na chodbě, WC je mimo byt a je přístupný ze společných částí domu (sklepa) užívá pouze tento byt. Samostatný vchod ze zahrady, plastová okna s 2-sklem, malý bojler, byt je vhodný na rekonstrukci, není zde kuchyňská linka. Možnost parkování ve dvoře. Možnost financování hypotékou, či stavebním spořením.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
4590
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
37m2
Užitná plocha
37m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Adam Chlubný
Adam Chlubný
Zobrazit
kontakt
Reality Vysočina, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé