Sousedé
(1/10)
899 000 Kč
ID nemovitosti:21344
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Plocha pozemku:42 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:11. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v prvním patře cihlového domu o 7 bytových jednotkách. Nachází se v malebné části obce Ondřejovice, ve výjimečné lokalitě obce Zlaté Hory v okrese Jeseník.
Před dvěma lety byla ukončena rozsáhlá rekonstrukce a je zařízen moderním nábytkem, který je součástí prodeje včetně spotřebičů. V kuchyni se nachází původní funkční sporák na tuhá paliva a v obýváku krb, kterým se vytápí celý byt. Oba komíny mají pravidelné revize zajišťované správou domu. Byt je velmi prakticky řešen a i když je pouze o dispozici 1+1, díky palandě, sedačce a další válendě se zde pohodlně vyspí více lidí. Je tak tedy vhodný i pro zakoupení jako apartmán v rekreačně atraktivní lokalitě, nebo pro investory.
Další velkou předností jsou nízké náklady na bydlení. Platí se pouze domovní fond 1000 Kč a poplatek 50 Kč na domovní správu za osobu. Výhodné zajištění dřeva v tomto lesnatém kraji není problém. K tomu si každý hradí pouze spotřebu elektřiny. Dům je zásobován vodou z vlastní studny, která je mimochodem v této lokalitě velmi kvalitní a vody je zde dostatek a odpadní vody jsou řešeny do septiku s vlastní, nedávno zbudovanou čističkou odpadních vod. V domě se též renovovaly chodby.
Tato nemovitost je ideální volbou pro klidné bydlení s dosahem 3 km do Zlatých Hor, kde je dostupná veškerá občanská vybavenost i možnost práce.
K bytu náleží sklep a také nádvoří s kůlnou na dřevo, stáním pro auto a společná malá zahrádka s posezením a krbem.
Dostupnost dopravy je také velmi dobrá, jelikož v blízkosti se nachází vlaková i autobusová zastávka a obec Ondřejovice leží na trase mezi Zlatými Horami a městem Jeseník.
Dalším lákadlem je krásná příroda a čerstvý vzduch. V blízkém okolí naleznete mnoho turistických cílů, jako je Rejvíz 6 km , Zlatokopecký skanzen 1 km, wellness centra, lázně, hory, lyžařské vleky, cyklostezky, a mnoho dalších zajímavostí v oblasti Nízkých Jeseníků.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Elektrický proud
110 V400 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
21344
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
4m2
Obytná plocha
42m2
Užitná plocha
52m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Věra Horáková
Věra Horáková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé