Sousedé
(1/13)
3 500 000 Kč
ID nemovitosti:14709
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Plocha pozemku:47 m2
Datum aktualizace:8. září 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,
nabízím Vám bytovou jednotku o dispozici 1+1 s lodžií v 8.NP zděného zatepleného bytového domu s výtahem a bezbariérovým vstupem na adrese Pichlova 2651, Pardubice.

Z lodžie bytu je nádherný výhled na Železné hory. Byt je otočen do vnitrobloku, tedy v bytě je naprostý klid a ruch z Pichlovy ulice vůbec neslyšíte.

Dům je odhadem postaven z poč. 60. let, o třech sekcích s celkem 69 BJ v 9.NP a s jedním PP, BD je s výtahem a zateplenou fasádou. Střecha plochá s povlakovou krytinou. Z dvorní strany domu jsou umístěné integrované garáže - k bytu garáž nepatří. Vytápění a ohřev TUV je řešeno centrálně dálkovým horkovodem, přes radiátory.

Bytová jednotka je velmi dobrém udržovaném stavu. Stejně tak i bytový dům je ve výborném stavebně-technickém stavu po celkové revitalizaci obálky budovy včetně zateplení firmou Stafi v r. 2014, dále byly opraveny balkony, vyměněna okna, stoupací vedení rozvodů v BD a byly modernizovány výtahy.

Bytová jednotka je standardně vybavena a rovněž ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu po nedávné modernizaci hygienického zařízení, dále byly vyměněny podlahové krytiny, kuchyňská linka, plastová okna.

Stavba bytového domu je situována u rušné silnice, v širším centru města, na zděném sídlišti z 50-60. let s názvem „Višňovka”-sevřeném mezi železničním koridorem, průjezdní silnicí směr Chrudim a třídou S.K. Neumanna.

Jedná se o oblíbené zděné sídliště v širším centru města, vzdálené cca 1,50 km jižně od starého města. Okolí nemovitosti tvoří obdobná typizovaná zástavba zděných BD a starší uliční řadová zástavba RD s pozemky ve dvoře, mezi BD domy je dostatek zeleně a klidových zón. Jedná se o klidnou lokalitu vhodnou k bydlení.

Krajské město Pardubice je statutárním Univerzitním městem a důležitým dopravním uzlem na železničním koridoru Praha-Brno/Ostrava. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 25 kilometrů jižně od Hradce Králové. V této místní části se nachází široká OV jako ZŠ, MŠ, pošta, lékárna, lékař, obchody, rest., firmy apod. další služby v centru města. Ve městě je vybudována kompletní technická infrastruktura. Dopravní obslužnost zajišťuje MHD Pardubice, BUS a vlaky.

Byt je nyní pronajatý, kdy nájemníci mohou zůstat nebo si najdou jiné bydlení pokud byt nebudete chtít mít jako investiční..

Pro domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte

Realitní makléř
Martin Socha

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
14709
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
47m2
Užitná plocha
47m2
Patro
7
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Martin Socha
Martin Socha
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé