Sousedé
(1/9)
2 890 000 Kč
ID nemovitosti:13581
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:40 m2
Datum aktualizace:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout byt 1+1, který se nachází v ulici 17. listopadu.Je v druhém patře panelového domu, tudíž nejste odkázáni pouze na výtah. Dá se říci, že je zde i klid, protože okna nejsou u hlavní silnice. Ta jsou plastová, je zde plyn i eletrika. Byt je v původním stavu, ale dobře udržovaný.Náleží k němu sklep o ploše 3m2. Momentálně zde bydlí nájemníci, kteří rádi zůstanou, pokud hledáte byt nainvestici.
Občanská vybavenost je dostupná, nedaleko je poliklinika, obchody a školy.
S financováním rádi pomůžeme. Vaše otázky ráda zodpovím osobně.
Těším se na Vás při prohlídce.

Základní údaje

Elektrický proud
110 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
13581
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Alena Müllerová
Alena Müllerová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé