Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
nemovitost
1 100 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:5526
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Celková plocha:32 m2
Datum vložení:15. června 2019
Datum aktualizace:27. června 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu v Jablonci nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Bytová jednotka 1+1 o velikosti 32 m2 v družstevním vlastnictví se nachází v městské části Mšeno nad Nisou. Jedná se o zachovalý a udržovaný byt ve 3. nadzemním podlaží. Součástí bytu je i komora. V bytě plastová okna, nepůvodní kuchyňská linka s plynovým sporákem, koupelna v roce 2016 prošla úpravou. K dispozici lodžie v mezipatře. Příkladná péče společenství vlastníků. Dům je zateplený s novým výtahem, nové kovové vchodové dveře, 1x bezbariérové. Okolí domu s upravenou zelení. V docházkové vzdálenosti většina občanské vybavenosti, market 200 m. Možný převod do soukromého vlastnictví.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
5526
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
32m2
Patro
3
Počet míst na parkovišti
20
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Oldřich Havrda
Oldřich Havrda
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde