Sousedé
(1/16)
890 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmostí je převod energií.
ID nemovitosti:348009
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:36 m2
Plocha pozemku:36 m2
Datum aktualizace:17. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 ve 2. podlaží bezbariérového domu v Bílině, konkrétně ul. Sídliště za Chlumem.

Užitná plocha bytu je 36 m². Jednotka se skládá z předsíně, kuchyně, jedné obývací místnosti a koupelny s WC. Stav bytu je velmi dobrý, v minulých letech bylo rekonstruováno bytové jádro. Krytina podlah je v kombinaci koberce a keramické dlažby.

Vybavení na fotografiích není součástí prodeje.

Dále musím zmínit umístění domu, ihned u domu je menší parkoviště, za domem dětské hřiště, v blízkém okolí dále nalezneme mateřskou a základní školu, lékárnu, poštu, kulturní centrum, Pohádkový les Bílina (https://www.pohadkovylesbilina.cz/), knihovnu, TESCO, zastávku MHD, restaurace i obchody, jednoduše řečeno - vše důležité v blízkém okolí. Samotné centrum města je vzdáleno necelý 1 km od domu.

Pomohu Vám případně i se ziskem férové hypotéky s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
348009
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
36m2
Užitná plocha
36m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Tomáš Novák
Tomáš Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé