Sousedé
(1/11)
Jídelní stůl v kuchyni
3 590 000 Kč
ID nemovitosti:342627
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:49 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout byt v centru Říčan u Prahy, dispozičně 1+1, se dvěma lodžiemi.

V této nabídce se nám snoubí bydlení v centru města s plnou občanskou vybaveností, s bydlením v zeleném městě, kdy cca 1,5 km od domu máme začátek pověstných „jevanských lesů“. A proč pověstných? Vždyť kde jinde, než ve výjimečně čistém pásu klimatu Ladova kraje by měla být proslulá Olivova léčebna, kde se léčí děti s respiračními chorobami! Odtud lze lesními cestami dojet na kole nejen do Jevan, ale i do Louňovic, Mukařova, případně až do Stříbrné Skalice. Určitě velkým benefitem je pravidelné a pohodlné spojení s Prahou nově zrekonstruovaným železničním úsekem a v centru Prahy můžeme být za neuvěřitelných 26 minut.

Vlastní byt, dispozičně 1+1 s lodžií, je v nově zatepleném domě, okna jsou plastová. PENB "C" naznačuje, že zde budete mít nízké náklady na vytápění, což je v dnešní době obzvláště zajímavé. Stav sice původní, ale úpravy zde proběhly. V každém případě výhled z oken a lodžie do zeleně je naprosto unikátní a jistě vás dokáže každý den nastartovat na vlnu dobré nálady. Poměrně velký obývací pokoj (22,77m2) vás určitě příjemně překvapí. K bytu samozřejmě přísluší sklepní koje.

Pro další informace kontaktujte makléře.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
342627
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
1m2
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
10
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Zdeněk Beneš
Zdeněk Beneš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé