Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
1 620 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:003-N02796
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:49 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt či komerční prostor v Plzni na Slovanech? Podívejte se na tuto nabídku. Předmětem prodeje je bytová jednotka 1+1 o celkové podlahové ploše 48,8 m² v Úslavské ulici. Byt je situován do 1. NP celkem 3 podlažního cihlového domu, čímž lze využít k bydlení i ke komerčním účelům. Byt je v původním stavu před rekonstrukcí, proběhla pouze výměna stupaček. Vytápění zajišťují kamna WAW v každém pokoji. Byt je nezařízený (bez kuchyňské linky a koupelny), součástí je pouze WC. K bytu náleží spoluvlastnický podíl na společných částech domu a zahradě ve vnitrobloku. Pokud Vás nabídka zaujala, volejte prosím asistentku Terezu Pulcovou na tel. 607 054 466.

Základní údaje

ID nemovitosti
003-N02796
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
49m2
Patro
přízemí
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Lang
Petr Lang
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Plzeň

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde