Sousedé
(1/6)
1 350 000 Kč
ID nemovitosti:1738
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:26 m2
Podlahová plocha:26 m2
Datum aktualizace:28. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář nabízí k prodeji bytovou jednotku 1+1 v osobním vlastnictví o výměře cca 26 m2 v lokalitě náměstí Svobody v Přerově. Byt se nachází ve 3. NP bytového domu v blízkosti parku. Byt prošel rekonstrukcí nová kuchyňská linka, na podlaze PVC, v pokoji je na zemi položena plovoucí podlaha, koupelna s obklady je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a je společná s WC. Vytápění bytu je přímotopy, voda je ohřívána el. bojlerem. V blízkosti bytu je veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost je zajištěna MHD. V případě zájmu kontaktujte makléře nabídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
1738
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
26m2
Užitná plocha
26m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - JUDr. Igor Jusko
JUDr. Igor Jusko
Zobrazit
kontakt
OKNOREALIT s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé